O Penzióne

O Cottage CEDER

Wellness Cottage CEDER je rodinný penzión, ktorý je unikátny svojou stavbou iba z dreva, štýlom, šarmom a nezabudnuteľným výhľadom na Vysoké Tatry.

Ak sa ponoríte do atmosféry nášho rodinného penziónu, zažijete jedinečný zažitok a nezabudnuteľný oddych.

Cottage CEDER je citlivo zakomponovaný do prostredia Vysokých Tatier.  Drevený zrub, ktorý bol vystavaný v kanadskom štýle od roku 2014, ponúka len ten najvyšší štandard.

Nachádzame sa priamo v srdci Tatranskej Lomnice a to len pár metrov na peši od jednej z najdlhších zjazdoviek na Slovesnku. V našich priestoroch nájdete kompletne vybavené izby, či luxusné apartmány s výhľadom na Lomnický štít. Novo vybudovaný veľkorysý priestor Wellness CEDER & SPA poskytuje ubytovaným aj neubytovaným hosťom pohodlie, relax a zábavu, či už sa rozhodnete vyskúšať bazén, víriku, alebo rôzne druhy sáun.

Dovolujeme si vás upozoniť na špecialy typ našej stavby iba z dreva. Zvukovo-izolačné vlastnosti v našom penzióne, sú iné ako pri murovanej stavbe, ale čaro a vôňa dreva v každom kúte penziónu, Vám poskytne neopísateľný pocit harmónie a pokoja.

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.