Hodnotenia hostí

Viac než sľuby však povedia stovky recenzií, ktoré sme získali na sociálnych sieťach a špecializovaných weboch. Vašu spokojnosť si nesmierne vážime a naše služby neustále zlepšujeme. 

Hodnotenie na booking.com: 8,9

10
„pomimo krásnej izby, štýlového interiéru zrubového domu,...“
pomimo krásnej izby, štýlového interiéru zrubového domu, privátny wellness len pre súkromie jednej izby - to veľa ubytovacích zariadení nemá, pestrá strava na raňajkách, jednoducho fakt skvelé miesto, kde sa rád opakovane vrátim aj tretí raz!
17.09.2017, Roland styron, CZ
10
Ochotný personál, výborné snídaně, nádherné prostředí
06.11.2017, Michaela Glűcková, (CZ)
10
„raňajky boli bohaté a vajíčka pripravené čerstvo...“
Raňajky boli bohaté a vajíčka pripravené čerstvo a "na mieru". Personál mal pochopenie pre malých divokých chalanov - zabavili ich neobmedzeným množstvom žetónov na stolný futbal. K dispozícii je pingpongový stôl, detský kútik a v spoločenskej miestnosti biliardový stôl na vyžiadanie (musia odokryť). Postele sú veľmi pohodlné, vankúše, paplóny, obliečky - všetko super čisté - ako nové. Večer zapálili oheň vo veľkom krbe. Poloha - pre toho, kto uvažuje o použití vleku - najlepšia! Rovno pod parkoviskom k lanovkám. V okolí pár reštík "na pešo" v slušnej kvalite. Nemajú bazén, ale wellness tam je (sauny, vírivka). V drevenici je trochu suchý vzduch, večer si treba vyvetrať. Cigarety tu nepredávajú a je to nefajčiarsky objekt (celý z dreva :-) takže jedine pred hlavným vchodom.
06.11.2017, Adriana, (AT)
9.6
SAMI MÁME PENZION A VÍME O ČEM TO JE ... DĚKUJEME ....
KDYBY ŠLO DÁT PERSONÁLU 100 TAK BY TO BYLO SUPER. WELLNESS VELMI PŘÍJEMNÝ. ATIPICKÁ BUDOVA S ATIPICKÝM ALE VELMI PŘÍJEMNÝM PROSTŘEDÍM. ŠPIČKOVÉ SNÍDANĚ Z ITALSKÝCH SUROVIN. SUPER SUPER....
AŽ VYŘEŠÍ ROŠTY O ČEMŽ JSME SE BAVILI , TAK FANTASTIK....:-)
20.10.2017, Radek, (CZ)
9.6
Super
Nadherny penzion
15.11.2017, Maria Kolarikova, (SK)
10
Ideálny chatový hotelík
Je to ideálny chatový hotelík pre ľudí, ktorí nehľadajú veľké hotely pre masy. Je celý z dreva a ponúka hrejivú romantickú atmosféru. Raňajky sú dobré, čo nie je na švédskych stoloch urobí na počkanie personál v kuchyni. Súkromné wellness je malé, ale výborné - parná a fínska sauna, väčšia vírivka, lehátka, relaxačná posteľ, dvere do exteréru. Personál tvoria 2 osoby - neuveriteľne príjemné a pozorné dámy. Rád sa sem vraciam.
12.11.2018, Luben , (SK)
9.2
Zrubový domček
Veľmi pekný zrubový domček, izba voňala po dreve a vytvárala pocit pohodlia a čistoty. Počas pobytu sme sa cítili veľmi príjemne, výhodou je aj súkromné wellness, vybavené dvoma saunami a vírivkou. Súkromné parkovanie.
11.10.2018, Daniel , (SK)
9.6
Výjimečné!
31.10.2018, Barbora , (CZ)
9.6
Skvelá lokalita, bohaté raňajky
Raňajky boli výborné. Personál milý. Okolie skvelé, kúsok od lanovky, mali sme aj čiastočný bočný výhľad na Lomnický štít. Veľmi moderný design ubytovania.
27.09.2018, Nina , (SK)
9.2
Vynikajúce
Milá a ochotná recepčná, parkovanie, možnosť využitia wellness a veľmi oceňujem aj vybavenie izby a polohu neďaleko stanice lanovky. Veľmi pekná architektúra penziónu a štýlové zariadenie.
Uvítal by som aj celodennú prevádzku kuchyne, ináč bez výhrad.
26.09.2018, Štefan , (SK)

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.