Ponúkame

Lyžovačka v Tatranskej Lomnici

- len 50 metrov od nás sa nachádza exkluzívne lyžiarske stredisko, ktoré ponúka dohromady 24 km zjazdoviek, 5 vlekov. U nás si priamo môžete zakúpiť SKI PASS s výhodnou zľavou.

Turistika

- Poďte s nami na najobľúbenejšie turistické miesto na Skalnaté pleso. Vo výške 1 751 metrov na vás čakajú špeciality z domácej a medzinárodnej kuchyne, ale najmä okolie plesa ako stvorené na vychádzky alebo túry. Sedačkovou lanovkou v Lomnickom sede (2 190 m) sa vyveziete k skvelým výhľadom na Malú a Veľkú Studenú dolinu a tatranské štíty.

Golf club-( Black Stork )

- K dispozícii je 27 jamkové ihrisko, kryté odpalisko, chipping area, putting green, golfová akadémia a golfový simulátor; samozrejmosťou je požičovňa golfovej výstroje, golfová škola, individuálne tréningové hodiny. Vstup na kryté odpalisko a tréningové plochy je zadarmo.

Aquaparky

- iba v okolí 50 km, sa nachádzajú 3 najväčšie aquaparky na Slovensku

Thermal park Vrbov - iba 16 km od nás s termálnou minerálnou vodou, ktorá má blahodárne účinky na pohybové a nervové ústrojenstvo, dýchací a srdcovocievny systém.10

Tatralandia- Liptovsý Mikuláš - leží v srdci Liptova v nádhernej scenérii hôr, pri severnom brehu priehrady Liptovská Mara, s výhľadom na Západné, Vysoké (Kriváň) a Nízke Tatry. Je vzdialený len 2 km od Liptovského Mikuláša.

Aquapark Aquacity- Poprad - ekologickom stredisku pod Vysokými Tatrami s vodným rajom, termálnymi bazénmi, vitálnym svetom, kryoterapiou, luxusnou reštauráciou, barmi.

Gino paradise Bešeňová- Bešeňová, Liptov - je ideálne miesto na načerpanie stratenej energie a vitality. Po celý rok spoznáte v náručí čarokrásnej prírody Liptova silu jedinečnej geotermálnej vody, ktorá má pozitívne účinky na ľudský organizmus.