O nás

Wellnes Mountain Cottage Ceder je romantický zrub, ktorý  je naozaj jedinečný svojim štýlom, šarmom a nezabudnuteľným výhľadom na Vysoké Tatry. Ak sa ponoríte do atmosféry nášho rozprávkového zrubu, zažijete nezabudnuteľný oddych.   

Wellnes Mountain  Cottage Ceder je citlivo zakomponovaný do prostredia Vysokých Tatier. Drevený zrub, ktorý bol vystavaný v kanadskom štýle vám od roku 2014 ponúka len ten najvyšší štandard. V priestoroch nášho tatranského zrubu nájdete luxusné vybavené izby, či apartmány  s výhľadom na Lomnické sedlo.       

V unikátnom prostredí nášho luxusného  areálu pre našich klientov ponúkame len tie najvyššie štandardy . V priestoroch Wellness Mountain Cottage Ceder  si vychutnáte  oddych v prijemnom Wellness & SPA, či v pokojné posedenie v kaviarni. Nachádzame sa priamo v srdci Tatranskej Lomnice a to len 50 metrov od jednej z najdlhších zjazdoviek na Slovensku. Na svoje si tu prídu aj tí najnáročnejší klienti, či milovníci turistiky, alebo vášniví lyžiari.

Ponorte sa aj vy do atmosféry malebného prostredia Vysokých Tatier, harmónie prírody a vychutnajte si vysnívanú dovolenku s nami vo Welness Mountain Cottage Ceder.

Zvukovo-izolačné vlastnosti sú iné ako pri murovanej stavbe, ale čaro a vôňa dreva Vám poskytne neopísateľný zážitok.